PLENDE
Compliance Partners to unikalna jakość
w świadczeniu usług doradztwa prawnego. Zapewniamy wszechstronne wsparcie przedsiębiorcom w osiąganiu ambitnych celów.
CP Investments to efektywne pozyskiwanie finansowania oraz doradztwo finansowe w transakcjach fuzji i przejęć. Wspieramy każdy etap transakcyjny oraz zapewniamy sprawne jej przeprowadzenie.

Partnerzy

Współpraca w gronie sprawdzonych partnerów gwarantuje najwyższą jakość usług

World M&A Alliance to sieć zrzeszająca niezależne firmy doradcze
specjalizujące się w transakcjach fuzji i przejęć.

W ramach Wold M&A Alliance współpracujemy z naszymi partnerami m.in. z Holandii, USA, Hiszpanii, Indii, Brazylii, Turcji i Włoch, umożliwiając szeroką sieć relacji w transakcjach fuzji i przejęć.
Bliska współpraca z partnerami pozwala nam świadczyć usługi z uwzględnieniem szerokiej, międzynarodowej perspektywy. Dowiedz się więcej o M&A Alliance

Triple A - Risk Finance to firma konsultingowa specjalizująca się w zarządzaniu ryzykiem. Zespół Triple A tworzą najwyżej klasy aktuariusze, którzy umiejętności techniczne łączą z doskonałą znajomością rynku ubezpieczeniowo-emerytalnego oraz wiedzą z zakresu zarządzania.
getsix – nasz zaufany partner w zakresie usług księgowych i kadrowych. getsix to wiodąca firma doradcza w Polsce, która od lat obsługuje swoich oraz naszych Klientów na najwyższym, profesjonalnym poziomie.
RKBROKER oferuje klientom szeroko rozumiane usługi brokerskie. Posiadając niezbędne doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym, zajmuje się budową kompleksowych programów ubezpieczeniowych dla swoich zleceniodawców.
Linnemann – kancelaria prawna posiadająca oddziały na terenie całych Niemiec. Współpraca z kancelarią Linnemann zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość usług prawnych w doradztwie w zakresie prawa niemieckiego.
Kancelaria PETERSEN HARDRAHT PRUGGMAYER jest wiodącą firmą doradczą we wschodnich Niemczech. Współpraca z prawnikami oraz doradcami podatkowymi z tej zaprzyjaźnionej firmy zapewnia bezpieczeństwo naszym Klientom w działaniu na rynku niemieckim.