PLENDE
Compliance Partners to unikalna jakość
w świadczeniu usług doradztwa prawnego. Zapewniamy wszechstronne wsparcie przedsiębiorcom w osiąganiu ambitnych celów.
CP Investments to efektywne pozyskiwanie finansowania oraz doradztwo finansowe w transakcjach fuzji i przejęć. Wspieramy każdy etap transakcyjny oraz zapewniamy sprawne jej przeprowadzenie.

Partnerzy

Współpraca w gronie sprawdzonych partnerów gwarantuje najwyższą jakość usług

World M&A Alliance to sieć zrzeszająca niezależne firmy doradcze
specjalizujące się w transakcjach fuzji i przejęć.

W ramach Wold M&A Alliance współpracujemy z naszymi partnerami m.in. z Holandii, USA, Hiszpanii, Indii, Brazylii, Turcji i Włoch, umożliwiając szeroką sieć relacji w transakcjach fuzji i przejęć.
Bliska współpraca z partnerami pozwala nam świadczyć usługi z uwzględnieniem szerokiej, międzynarodowej perspektywy. Dowiedz się więcej o M&A Alliance

Triple A - Risk Finance to firma konsultingowa specjalizująca się w zarządzaniu ryzykiem. Zespół Triple A tworzą najwyżej klasy aktuariusze, którzy umiejętności techniczne łączą z doskonałą znajomością rynku ubezpieczeniowo-emerytalnego oraz wiedzą z zakresu zarządzania.
Getsix – nasz zaufany partner w zakresie usług księgowych i kadrowych. Getsix to wiodąca firma doradcza w Polsce, która od lat obsługuje swoich oraz naszych Klientów na najwyższym, profesjonalnym poziomie.
Kancelaria PETERSEN HARDRAHT PRUGGMAYER jest wiodącą firmą doradczą we wschodnich Niemczech. Współpraca z prawnikami oraz doradcami podatkowymi z tej zaprzyjaźnionej firmy zapewnia bezpieczeństwo naszym Klientom w działaniu na rynku niemieckim.