PLENDE

O firmie

Wsparcie w transakcjach M&A, skuteczne pozyskiwanie finansowania.
CP Investments to efektywne pozyskiwanie finansowania oraz doradztwo finansowe w transakcjach fuzji i przejęć. Wspieramy każdy etap transakcyjny oraz zapewniamy sprawne jej przeprowadzenie.
Compliance Partners to unikalna jakość
w świadczeniu usług doradztwa prawnego. Zapewniamy wszechstronne wsparcie przedsiębiorcom w osiąganiu ambitnych celów.
CP Investments to efektywne pozyskiwanie finansowania oraz doradztwo finansowe w transakcjach fuzji i przejęć. Wspieramy każdy etap transakcyjny oraz zapewniamy sprawne jej przeprowadzenie.

SPECJALIZACJA

W ramach CP Investments specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania oraz doradztwie transakcyjnym aktywnie wspierając naszych Klientów przy podejmowaniu kluczowych decyzji strategicznych. Fuzje i przejęcia są procesami skomplikowanymi
i charakteryzującymi się wysokim ryzykiem, dlatego też wymagają nieszablonowych rozwiązań i doświadczenia w drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów.
 

EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ

Szanujemy czas naszych Klientów, partnerów zaangażowanych
w projekty jak nasz własny dlatego skupiamy się na efektywności i sprawności prowadzonych procesów, a dogłębna wiedza z zakresu prawa, finansów przedsiębiorstw oraz rynku kapitałowego pozwala nam na implementowanie optymalnych rozwiązań.

ZESPÓŁ

Zespół CP Investments dzięki połączeniu wiedzy osób z zakresu różnych obszarów specjalizacji (finanse, prawo, zarządzanie) zapewnia interdyscyplinarne podejście wsparte wieloletnim doświadczeniem popartym realizacją wielu projektów zarówno na rzecz dużych polskich przedsiębiorstw, jak również niewielkich, lokalnych firm.

Cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta, dlatego też współpraca z nami odbywa się na zasadach partnerskich, sprzyjających budowaniu długotrwałych relacji biznesowych.

W ramach CP Investments należymy do międzynarodowej sieci World M&A Alliance zrzeszającej niezależne firmy doradcze specjalizujące się w transakcjach fuzji i przejęć.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM

USŁUGI

W ramach CP Investments specjalizujemy się w doradztwie transakcyjnym w procesach fuzji i przejęć, pozyskiwaniem inwestorów oraz innych form finansowania wspierających rozwój przedsiębiorstw naszych Klientów. Zajmujemy się również doradztwem strategicznym i restrukturyzacją przedsiębiorstw gdzie skupiamy się na rozwiązywaniu problemów biznesowych i identyfikację nowych możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.