PLENDE
Compliance Partners to unikalna jakość
w świadczeniu usług doradztwa prawnego. Zapewniamy wszechstronne wsparcie przedsiębiorcom w osiąganiu ambitnych celów.

O firmie

Biznesowe partnerstwo w dostarczaniu rozwiązań prawnych.
Compliance Partners to unikalna jakość
w świadczeniu usług doradztwa prawnego. Zapewniamy wszechstronne wsparcie przedsiębiorcom w osiąganiu ambitnych celów.
CP Investments to efektywne pozyskiwanie finansowania oraz doradztwo finansowe w transakcjach fuzji i przejęć. Wspieramy każdy etap transakcyjny oraz zapewniamy sprawne jej przeprowadzenie.

BEZPIECZEŃSTWO DZIAŁANIA

W ramach Compliance Partners służymy naszym Klientom wsparciem prawnym i podatkowym przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne w sposób wyróżniający się innowacyjnym spojrzeniem i odejściem od utartych schematów, dbając w każdym przypadku o praktyczne zastosowanie proponowanych rozwiązań.

 

SKUTECZNE ROZWIĄZANIA

Wyróżnia nas interdyscyplinarne podejście uwzględniające w ramach doradztwa prawnego aspekty finansowe oraz działalność operacyjną. Priorytetem jest sukces biznesowy naszych Klientów. Zadaniem Compliance Partners – stworzenie optymalnych ram prawnych niezakłóconego działania.

ZESPÓŁ

Zespół Compliance Partners tworzą prawnicy (radcowie prawni i adwokaci) oraz doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie na rzecz przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Świadczone przez nas usługi doradcze dalekie są od jednowymiarowego spojrzenia, ograniczonego do wybranego aspektu prowadzonej działalności.

Charakteryzuje nas wysoka umiejętność łączenia bezpieczeństwa prawnego naszych Klientów z elastycznością w doradzaniu przy podejmowaniu przez nich biznesowych decyzji. Zależy nam na budowaniu partnerskich relacji z naszymi Klientami - za podstawę uznajemy wzajemne zaufanie oraz osobiste zaangażowanie. Współpraca z Compliance Partners oznacza bieżące kontakty wyłącznie z doświadczonymi i uznanymi specjalistami.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM

USŁUGI

W ramach Compliance Partners obsługujemy prawnie projekty inwestycyjne oraz świadczymy usługi bieżącego doradztwa w zakresie działalności gospodarczej Klientów. Proponujemy nasze wsparcie wyłącznie w tych dziedzinach, w których możemy wykazać się znaczącą wiedzą i doświadczeniem.

Nasze usługi nie są wyznaczane tylko przez ramy prawa. Dla Klientów jesteśmy rzeczywistym wsparciem w podejmowaniu trudnych i strategicznych decyzji biznesowych.